Warning: Undefined array key "std" in C:\xampp 2\htdocs\dashboard\filekhone\wp-content\plugins\Novin-Fonts\includes\admin.php on line 62
026-0000000
نمایش همه 1 نتیجه
مرتب سازی بر اساس:

 

خرید ملک در ترکیه؛ بر اساس قانون ثبت اسناد ملکی در ترکیه در ماده ی 35 و 36. اتباع خارجی می توانند در این کشور نسبت به سرمایه گذاری از طریق ملک در ترکیه اقدام کنند. کسانی که به فکر خرید ملک در ترکیه هستند می توانند بر اساس قانون در شرایطی تعیین شده اقامت یا پاسپورت این کشور را دریافت کنند.

 

خرید ملک در ترکیه

در شرایطی که خاورمیانه به سر می برد افراد زیادی سعی میکنند سرمایه خود را به کشور ترکیه منتقل کنند و بر برخی مزایای این کشور بهره مند شوند. با تصویب قانون خرید خانه در ترکیه یا به نوعی سرمایه گذاری در این کشور، افراد اگر مجموع سرمایه شان به 400 هزار دلار امریکا برسد می توانند از گرفتن پاسپورت ترکیه بهره مند شوند.

 

مزایای خرید خانه در ترکیه

خرید خانه در ترکیه مزایا و معایبی دارد. سالانه افراد زیادی تصمیم میگیریند که سرمایه خود را در کشور TURKEY انجام دهند. این سرمایه گذاری از طریق بورس، خرید آپارتمان در ترکیه، سرمایه گذاری از طریق راه اندازی شغل و … صورت می پذیرد.

عموما به چند دلیل افراد ترکیه را انتخاب میکنند، در میان ما ایرانی ها شاید نزدیکی فرهنگی، نزدیکی مسافت بین کشور ما با ترکیه، اختلاف قیمت خرید ملک در ترکیه نسبت به خرید ملک در کشور باشد که در میان برخی شرایط زندگی بهتر، ارزش بالاتر پاسپورت ترکیه نسبت به کشورمان و رفع برخی محدودیت ها را مزیت بر علت می دانند که سرمایه گذاری در ترکیه را نسبت به داخل کشور ترجیح می دهند.

 

محدودیت های خرید ملک در ترکیه:

خرید ملک در ترکیه همانطور که ویژگی دارد محدودیت هایی هم دارند که باید بر اساس قوانین به آن ها احترام گذاشت.

  • اتباع خارجی که قصد خرید خانه در ترکیه را دارند میتوانند از محل مسکونی خریداری شده به عنوان محل کسب استفاده نمایند و بر اساس قانون برای اموال غیر منقول در این زمینه مانعی وجود ندارد. تنها می بایست برای اقدام به این نوع کاربری مراحل قانونی مرتبط را پیگیری نمایند تا به مشکلات جدی در این زمینه برخورد نکنند.
  • از طرفی افرادی که در این کشور سرمایه گذاری میکنند باید بدانند خرید خانه در ترکیه یا هر نوع ملک دیگری نباید بیش از 30 هکتار باشد. بر اساس قانون افراد خارجی نمیتوانند در مجموع سرمایه گذاری های خود در زمینه ملک، از مساحت 30 هکتار فراتر بروند.
  • همچنین توصیه می شود قبل از خرید ملک در ترکیه حتما از مشاور املاک در ترکیه کمک بگیرید و علاوه بر آن از قوانین مطلع شوید. چرا که در صورتی که قبل از خرید نسبت به استعلام های مربوط از مراجع قانونی، نمیتوانید نسبت به خرید یا فروش اقدام نمایید و علاوه بر این موضوع با مشکلات بسیار جدی مواجه خواهید شد.

مقایسه ملک

مقایسه کنید (0)