Warning: Undefined array key "std" in C:\xampp 2\htdocs\dashboard\filekhone\wp-content\plugins\Novin-Fonts\includes\admin.php on line 62
026-0000000
نمایش همه 1 نتیجه
مرتب سازی بر اساس:

 


خرید آپارتمان در کرج ! استانی که کمتر کسی فکر میکرد روزی برسد که پس از پایتخت کشور؛ تهران، به عنوان یکی از شهرهای پر درخواست برای سرمایه گذاری،کار و سکونت در میان مردم قرار بگیرد. اگر قصد خرید خانه در کرج را دارید باید از نکاتی که درباره خرید آپارتمان در کرج در این صفحه ذکر میکنیم مطلع باشید.

بر اساس آمار های رسمی تا ابتدا سال 1402 نزدیک به 3 میلیون نفر جمعیت در استان البرز زندگی می کنند که با توجه به وسعت جغرافیایی این استان رقم کمی به نظر نمی رسد و این آمار روز به روز با توجه به شرایط کشور و میزان رشد کوچ افراد از استان های دیگر به استان البرز بیشتر می شود. به همین جهت ما شاهد افزایش روند ساخت و ساز و متوسط قیمت آپارتمان در کرج هستیم.

چرا خرید آپارتمان در کرج یک گزینه است؟

خرید خانه در کرج زمانی مورد توجه بیشتر مردم قرار گرفت که وضعیت اقتصادی کشور به گونه ای پیش رفت که اغلب مردم در سایر استان های کشور برای اینکه بتوانند شرایط بهتری از نظر اقتصادی به دست آورند به فکر سکونت در تهران یا کرج افتادند. طبیعی است از آنجایی شرایط اقتصادی بهتری در پایتخت وجود دارد بسیاری در فکر سکونت در نزدیک پایتخت باشند. در این راستا چه جایی بهتر از کرج، با خرید آپارتمان در کرج شما به تهران نزدیک تر می شوید. اگر محل کار شما در تهران باشد با خرید یک بلیط مترو می توانید صبح از طریق خطوط مترو به محل کار خود در هر کجا پایتخت بروید.

به طور متوسط فاصله این دو استان 50 کیلومتر است که از طریق مترو برای بسیاری این تردد آسان تر شده است. اگر قصد خرید خانه ارزان در کرج را دارید تقریبا این موضوع برای شما امکان پذیر است. چرا که خرید آپارتمان در کرج در متراژ های مختلف 50 متری، 60 متری، 70 متری و … با توجه به پوشش منطقه ای کرج امکان پذیر است. استان البرز از مناطق مختلفی تشکیل شده است که کیانمهر و کوی مهر تنها بخش کوچکی از این استان نامیده می شوند. که شما می توانید با هزینه هایی کمتر از پایتخت صاحب خانه شوید.

اگر قصد فروش آپارتمان در کرج را دارید، کافیه از طریق صفحه سپردن ملک برای فروش در سایت فایل خونه، ملک خود را به ما بسپارید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن نسبت به فروش ملک شما در کرج اقدامات لازم را انجام دهند.

مقایسه ملک

مقایسه کنید (0)