Warning: Undefined array key "std" in C:\xampp 2\htdocs\dashboard\filekhone\wp-content\plugins\Novin-Fonts\includes\admin.php on line 62
026-0000000
نمایش همه 0 نتیجه
مرتب سازی بر اساس:
ملکی پیدا نشد

خرید آپارتمان در کیانمهر؛ احتمالا شما هم جزو افرادی هستید که نام این منطقه گوشتان خورده است و به دنبال تحقیق بیشتر برای سرمایه گذاری در این منطقه هستید. خرید خانه در کیانمهر به عنوان گزینه خوب محسوب می شود که اگر با دقت خوبی اینکار را انجام دهید مطمئنا سرمایه شما دور ریخته نشده است. بلکه با حفظ ارزش سرمایه، در کنار سود خوبی بدست آورید. اجاره آپارتمان کیانمهر این روزها رونق زیادی پیدا کرده است به خصوص وقتی به قیمت آپارتمان کیانمهر نگاهی کنیم متوجه می شویم قیمت در متوسط استانی هستند. با توجه به افزایش بهای مسکن، آن هم به شکل باورنکردی و غیر قابل تصور. متاسفانه اکثر هموطنان عزیزمان به دلیل کمبود سرمایه کافی برای خرید خانه در در کیانمهر به دنبال اجاره آپارتمان در کیانمهر هستند.

 

خرید آپارتمان در کیانمهر

کیانمهر از بخش های مختلف تشکیل شده است که برخی از آن بخش ها در نقشه خارج از Kianmehr هستند و قیمت آپارتمان کیانمهر در نقاط مختلف متفاوت است،  اما این بخش ها، در میان افراد بومی منطقه جزوی از کیانمهر نامیده می شوند. زمین های کیانمهر در حال به اتمام رسیدن است و اگر موردی برای خرید باشد یا به عنوان عاملی برای بازسانی بکارگرفته می شود یا قطعات رو به اتمام از زمین های این منطقه است. خرید آپارتمان در کیانمهر با توجه سرعت افزایش قیمت در شرایط فعلی و نابسامان اقتصادی کشور دچار نوسانات شدیدی شده است که این نوسانات نه تنها کمکی به هموطنان نکرده است بلکه التهاب زیادی به وجود اورده است.

خرید خانه در کیانمهر برای بسیاری که سرمایه شان محدود به 1.5 تا 7 میلیارد می شود گزینه مناسبی است. از طرفی دیگر ساخت و ساز های که صورت میگیرد بر خلاف گذشته ی این منطقه که بیشتر رویکرد ویلایی داشت. امروزه بیشتر به سوی آپارتمان های بلند مرتبه پیش می رود.

 

خرید آپارتمان ساماندهی کیانمهر

خرید آپارتمان ساماندهی کیانمهر جایی که کمتر کسی فایل های ملک آنجا را رد می کند؛ اگر قصد خرید آپارتمان در کیانمهر را دارید حتما سری به منطقه ساماندهی بزنید. خرید خانه در ساماندهی کیانمهر برای کسانی که بودجه شان حداقل 2 میلیارد ( در اسفند 401 ) است گزینه مناسبی است. خانه های نوساز با شکل و شمایل جدید نسبت به بافت های قدیمی کیانمهر تفاوت اصلی آن هاست. جدا از این مساله شما اگر سرمایه گذاری خود را در بخش ساماندهی انجام دهید. سرعت سود آوری شما بیشتر است چرا که ساماندهی در حال رشد است و ساخت و ساز های زیادی در آن در حال صورت گرفتن است. پس اگر قصد خرید خانه در کیانمهر را دارید. خرید آپارتمان ساماندهی کیانمهر را فراموش نکنید.

 

شهرک نور کیانمهر کرج

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که با شهرک نور کیانمهر آشنایی ندارید. باید بدانید که در میان مجتمع های موجود در کیانمهر، خرید آپارتمان در شهرک نور کیانمهر کرج یک گزینه مناسب برای مجتمع نشینی است. ظرفیت بالای سکونت. نگهبانی 24  ساعته و امنیت نسبتا بالا از ویژگی های این شهرک است. از سوی دیگر فروش اپارتمان شهرک نور کیانمهر با قیمت های نسبتا مناسبی انجام می شود. خصوصا وقتی شاهد قیمت های چند میلیاردی در همسایگی شهرک نور باشید. اگر به دنبال یک خانه در مجتمع ای تقریبا دارای امنیت بالا هستید و سرمایه شما در محدود 1.5 تا 3 میلیارد است. خرید خانه در شهرک نور کیانمهر را به شما پیشنهاد میکنیم.

قیمت آپارتمان در شهرک نور مهرشهر امروز در اردیبهشت 1403 > به طور میانگین متری 27 میلیون می باشد.
 

شهرک مروارید کیانمهر کرج

خرید آپارتمان در کیانمهر با وجود مجتمع هایی که در آن وجود دارد، این امکان را برای بسیاری که به دنبال خرید خانه در کیانمهر هستند و سرمایه شان محدود تر از مرکز شهر است فراهم ساخته است. شهرک مروارید کیانمهر کرج در 20 بلوک مسکونی و نزدیک به 560 واحد دارد. دارای نگهبان 24 ساعته؛ تامین امنیت نسبتا مناسب برای خودرو ها و… این شهرک را به عنوان یک شهرک رده سوم قرار داده است . نزدیکی این شهرک به خیابان امیر کبیر و وجود درمانگاه شبانه روزی در کنار شهرک مروارید، سکونت در این مجتمع را برای بسیاری به یک گزینه نسبتا خوب تبدیل کرده است.

 

آیا امکان خرید خانه ویلایی در کیانمهر وجود دارد؟

بله، خرید خانه ویلایی در کیانمهر همچنان امکان پذیر است. در بخش هایی از کیانمهر به خصوص بخش های قدیمی مانند گستان ها، خانه های ویلایی وجود دارند که در صورت رضایت مالکان امکان خرید آن ها وجود دارد. خانه های ویلایی در کیانمهر از نزدیک به 35 سال پیش ساخته است و اغلب این خانه ها در کوچه های گلستان وجود دارد.

در کنار آن اجاره خانه در کیانمهر چه ویلایی باشد چه آپارتمانی نسبت به مرکز شهر کمتر است. برای نمونه اجاره آپارتمان در کیانمهر کرج حدود 200 الی 500 میلیون رهن می باشد که در مرکز شهر کمی بیشتر است.

مقایسه ملک

مقایسه کنید (0)